Monitoring, alarmy, telewizja przemysłowa

 • TELDATA

  TELDATA

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Teldata, która posiada swoją siedzibę w Warszawie. Zajmujemy się montażem instalacji elektrycznych, monitoringu posesji, a także różnorodnymi rozwiązaniami dotyczącymi kontroli dostępu. Specjalizujemy się przede wszystkim w budowaniu centrali telefonicznych i sieci komputerowych. Realizujemy też prace na wysokości, takie jak montaże anten na dachach budynków czy kominach oraz konfigurowanie podzespołów wraz z okablowaniem. Zapewniamy profesjonalizm i wysoką postać naszych usług. Aby poznać szczegóły propozycji, warto zajrzeć na stronę internetową.

  Data dodania: 18 02 2016 szczegóły wpisu
 • Monitoring Ostrzeszów

  Monitoring Ostrzeszów

  Masz dylemat z prądem? Zostaw to fachowcom. Jesteśmy młodocianą firma jednak zdobyliśmy już praktykę w branży usług elektrycznych – m.in. monitoring. Działamy w okolicy województwa wielkopolskiego – najczęściej Ostrzeszów. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do inwestorów prywatnych jak i firm. Świadczymy kompleksowe usługi w budownictwie mieszkaniowym, usługowym oraz przemysłowym – alarmy, monitoring, usługi elektryczne.

  Data dodania: 09 01 2016 szczegóły wpisu
 • Montaż alarmów Warszawa

  Montaż alarmów Warszawa

  Stołeczne przedsiębiorstwo ALARMY24KAMERY.PL proponuje klientom różnorodne systemy bezpieczeństwa. Klienci odnajdą w naszej ofercie między innymi usługi związane z instalacją jednostek alarmowych, systemów monitoringu oraz wiele innych. Zapewniamy doskonałą klasę usług, która poparta jest wieloletnim doświadczeniem w branży. Doradzamy klientom w doborze systemów doskonale dostosowanych do konkretnych oczekiwań. Usługi proponujemy zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnymi na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 30 07 2015 szczegóły wpisu
 • www.montersi.pl - monitoring hd-cvi

  www.montersi.pl - monitoring hd-cvi

  Przedsiębiorstwo Montersi.pl wyspecjalizowało się w oferowaniu części systemów alarmowych i składowych automatyzacji domów oraz innych artykułów, koniecznych do ich odpowiedniej instalacji. Naszymi klientami są osoby prywatne oraz wszelkiego rodzaju monterzy. Proponujemy bardzo atrakcyjne rabaty. Sprzedajemy tylko produkty, które cechuje wysoka jakość. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo zarówno przy doborze towarów, jak również przy ich instalacji. Dodatkowo prowadzimy profesjonalne szkolenia instalacyjne z wielu zagadnień.

  Data dodania: 14 04 2015 szczegóły wpisu
 • Alarmy Bydgoszcz

  Alarmy Bydgoszcz

  Jeżeli chciałbyś mieć interaktywny dom – nic prostszego! Wejdź na witrynę przedsiębiorstwa ABM Serwis, porozumiej się z jednym z jej przedstawicieli i dowiedz się, jak w prosty sposób można zakupić urządzenia, które zainstalowane w inteligentnym budynku mają zmniejszać wykorzystanie energii i ułatwiać mieszkańcom życie. Profesjonalne komputery nadzorujące tymi urządzeniami prezentują konieczne dane, dają się łatwo zaprogramować i powodują, że żyjąc w takim domu nie powinniśmy się już martwić o jego stan. Dobrze zafundować sobie takie rozwiązanie dla własnego komfortu.

  Data dodania: 21 11 2014 szczegóły wpisu
 • Teletechnika System - Instalacje alarmowe, przeciwpożarowe, monitoring

  Teletechnika System - Instalacje alarmowe, przeciwpożarowe, monitoring

  Teletechnika System to firma posiadająca wykwalifikowanych pracowników, którzy są specjalistami na swoich stanowiskach. Od lat pracujemy specjalizujemy się w instalacji telekomunikacji przewodowej i bezprzewodowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Posiadamy uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami w zakresie instalacji elektrycznych. Wykonujemy systemy zabezpieczeń, tak aby każdy nasz klient mógł czuć się komfortowo i bezpiecznie we własnym domu. Systemy i instalacje alarmowe zapewniają wygodą i spokój, dzięki wykorzystanej technologii są bezawaryjne. Nasze systemy przeciwpożarowe zostały docenione na terenie całego kraju.

  Oprócz instalacji alarmowych i przeciwpożarowych oferujemy centralę oddymiania, okablowanie strukturalne do firm i domów oraz monitoring, który gwarantuje najwyższą jakość i solidność.Od lat świadczymy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, montażu, rozbudowy, serwisowania oraz stałej konserwacji elektronicznych systemów zabezpieczeń.

  Aby zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom, wyposażamy nasze produkty w najnowocześniejsze technologicznie urządzenia.

  Data dodania: 30 10 2014 szczegóły wpisu
 • Eurofocus.pl

  Eurofocus.pl

  Znajdujące się w Łodzi przedsiębiorstwo P.H.P.U. ASD Jolanta Cegielska oferuje klientom szeroki wybór systemów służących do sygnalizacji napadu, pożaru a także elementów telewizji przemysłowej. Wszytkie towary z przygotowanej oferty możecie Państwo kupić w prowadzonym przez nas sklepie internetowym eurofocus.pl. Oferujemy klientom wyłącznie sprawdzone produkty, charakteryzujące się doskonałą jakością, które wyselekcjonowaliśmy przez lata istnienia w branży. Zatrudnieni konsultanci pomogą Państwu wybrać dostosowane do potrzeb i możliwości towary, które wypełnią określone oczekiwania.

  Data dodania: 31 08 2014 szczegóły wpisu
 • Promitel

  Promitel

  Firma Promitel proponuje towary z zakresu zabezpieczenia mienia. Zajmuje się importem oraz dystrybucją przedmiotów od polskich i zagranicznych marek. W asortymencie firmy znajdują się przykładowo elementy telewizji przemysłowej, domofony i elementy kontroli dostępu. Pracownicy firmy w czasie wyboru towaru służą udzieleniem rady. Na stronie można znaleźć też takie informacje jak instrukcje, dane do kontaktu, o firmie czy wskazanie na nowości i promocje w ofercie.

  Data dodania: 14 08 2014 szczegóły wpisu
 • Tvprzemyslowa.pl - telewizja przemysłowa

  Tvprzemyslowa.pl - telewizja przemysłowa

  Chcesz podwyższyć poczucie własnego bezpieczeństwa? Zamontuj w swojej firmie, albo w domu, kamery przemysłowe. Nasza firma pomoże Ci w wyborze adekwatnego sprzętu dostosowanego do Twoich wymagań. Jesteśmy w branży od wielu lat, co przełożyło się już na zaufanie wielu klientów, także znacznych przedsiębiorstw i instytucji. W proponowanym przez nas szerokim asortymencie odkryjesz szczególnie wyposażenie do obserwacji terenu - kamery IP, GSM, przemysłowe, ale także rejestratory mobilne oraz fotopułapki. Zapraszamy na prezentowaną przez nas stronę - tvprzemyslowa.pl - bądź do naszego sklepu w Poznaniu. Dysponujący sporym doświadczeniem pracownicy czekają na Ciebie oraz są gotowi zwiększyć Twoje poczucie bezpieczeństwa.

  Data dodania: 13 08 2014 szczegóły wpisu
 • NetTechnics - monitoring, alarmy, Gdańsk, Pomorskie

  NetTechnics - monitoring, alarmy, Gdańsk, Pomorskie

  Firma NetTechnics dostarcza kompleksowych rozwiązań dla obiektów budowlanych w zakresie monitoringu wizyjnego, systemów alarmowych, kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, automatyki budynkowej, sieci komputerowych, instalacji telekomunikacyjnych oraz systemów audiowizualnych. Stawiamy na niezawodne rozwiązania oraz wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Obszar działania firmy NetTechnics obejmuje głównie Gdańsk, Gdynię oraz całe województwo pomorskie.

  Data dodania: 12 05 2014 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Monitoring, alarmy, telewizja przemysłowa - nowa strona:

Adres: