Immed - dietetyk piekary, chirurg piekary

Immed - dietetyk piekary, chirurg piekary

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)Centrum medyczne iMMed to miejsce stworzone dla pacjentów, którzy oczekują profesjonalnej obsługi w dobrych cenach. Uzyskają tu Państwo pomoc lekarzy specjalistów takich jak chirurg czy dietetyk. Dzięki naszym specjalistom (takim jak chirurg czy dietetyk) oraz doświadczonemu personelowi, a także najnowszemu sprzętowi, świadczymy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Nasza poradnia oferuje usługi dietetyka oraz chirurga. W poradni dietetycznej, dietetyk przeprowadzi wywiad dietetyczny, ustali indywidualny plan żywienia oraz przeprowadzi dokładną analizę składu ciała pacjenta. 

Dietetyk szczegółowo omówi wyniki przeprowadzonych testów, a także przygotuje dostosowaną do pacjenta dietę. Poza poradnią dietetyka, można skorzystać z poradni chirurgicznej. Chirurg zaoferuje Państwu m in diagnostykę i leczenie chorób przewodu pokarmowego, leczenie przed i pooperacyjne czy leczenie wszystkich typów żylaków. Najnowszą propozycją naszego centrum jest masaż odchudzający, tzw. masaż pneumatyczny boa, który m in jest pomocny w walce z nadwagą i otyłością czy cellulitem. Może służyć także jako terapia uzupełniająca po liposukcji chirurgicznej czy lipolizie laserowej. Działalność centrum medycznego iMMed prowadzimy w mieście Piekary Śląskie, ale do skorzystania z naszych usług zachęcamy również pacjentów z innych miast jak Bytom, Katowice a także z całego Śląska.Podobne strony
 • Dieta białkowa

  Poszukujesz odpowiedniego rozwiązania na zrzucenie zbędnej tkanki tłuszczowej? – prawidłowo trafiłeś. Wyłącznie efektywna i dobrze odpowiednia dieta może dać szansę na błyskawiczne osiągnięcie zamierzonego wcześniej celu. Metodą na odzyskanie formy i zgrabnej figury mogą być treningi na rzeźbę albo nienagannie dobrana dieta białkowa. Najbardziej znaną dietą w ostatnim czasie jest dieta białkowa. W czasie odchudzania ważne jest, aby stosować odpowiednią dietę oraz sumiennie uczęszczać na treningi. Dieta to perfekcyjny metoda na prowadzenie zdrowego trybu życia. Dieta Dukana efekty to droga pełna wyrzeczeń i poświęceń, ale przyświeca jej jeden cel- zgrabna sylwetka i zdrowa forma życia. Każda z stosowanych wszechstronnie diet może niekorzystnie wpływać np. na nerki. Dukan projektując dietę starał się, żeby testujący jego sposób na smukłą posturę nie był zmuszony do ogromnych wyrzeczeń.

 • Co zrobić żeby schudnąć

  Niemal każdej osobie mającej problem z nadwagą bardzo dobrze jest znany efekt jojo. Nikt o tym nigdzie nie mówi, ale pojawia się wskutek stosowania niewłaściwych metod odchudzania które są niezgodne z fizjologią naszego ciała. Strona ta porusza właśnie tego typu tematu tabu, tak aby uświadomić osoby odchudzające się w wybraniu właściwej strategii odchudzania. Jeśli chcesz poznać naturalne metody odchudzania które działają w zgodzie z Twoim ciałem i w końcu schudnąć to serdecznie zapraszam.

 • Skuteczna dieta

  Zdrowy Sklep to wieloletnie praktykę i wypróbowana renoma współpracująca z wieloma renomowanymi sieciami. Firma specjalizuje się w znacznym wyborze dla cukrzyków, rozprowadza prawdziwe słodziki stewia, które są doskonałą opcją cukrów dla diabetyków, a ponadto osób na diecie. Sucha cera to coraz w większości pojawiający się szkopuł, przy czym wyrazić się może, że proste drogeryjne kosmetyki nie są satysfakcjonujące, a atopowa skóra powraca i powinno się zastosować stwierdzone leki.

 • Dietetyk LiveDiet24.com

  Znalezienie profesjonalnego dietetyka w Warszawie to nie lada wyzwanie. Na szczęście jest LiveDiet24, a więc poradnia, która imponuje skutecznością oraz niskim cenami usług zawartymi w atrakcyjnych planach cenowych. Co warto wiedzieć o dietetyku LiveDiet24? Istnieje możliwość konsultacji online, a sporządzane diety są proste, skuteczne i niedrogie w realizacji. Z usług skorzystać mogą nie tylko dorośli, ale także rodzice chcący zadbać o zdrowie swoich dzieci.