Rozwój zawodowy - testy psychologiczne

Rozwój zawodowy - testy psychologiczne

Ocena: 3.6/10 (20 głosów)W serwisie znajdziesz wiele profesjonalnych testów zawodowych i psychologicznych, które w obiektywny sposób dokonają Twojej oceny. Ten sposób oceniania, choć gorszy od indywidualnej wizyty u doradcy zawodowego ma także wiele korzyści:
 • jest dużo tańszy,
 • wynik jest w pełni obiektywny,
 • analizę widzisz chwilę po wykonaniu testu,
 • analiza jest tylko wprowadzeniem do tematu - daje solidną podstawę o tym, czego należy dalej szukać i w jakim kierunku się rozwijać.
Znajdziesz u nas m. in. następujące testy:
 • Test preferencji zawodowych
 • Test inteligencji emocjonalnej
 • Kwestionariusz zainteresowań zawodowych
 • Test oceny pracy
 • Test temperamentu
Koniecznie sprawdź nasze testy, dokonaj analizy swojej osobowości zawodowej i rozwijaj karierę zgodną z Twoimi predyspozycjami.Podobne strony
 • Rozmowa kwalifikacyjna

  Naturalnym jest, że pracodawca przed zatrudnieniem nowej osoby, pragnie zapoznać się z możliwie najpełniejszymi informacjami na jej temat. Przyjęto, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej zadaje się pytania bezpośrednio powiązane z pracą na stanowisku będącym naturalnym jest, że pracodawca przed zatrudnieniem nowej osoby, pragnie zapoznać się z możliwie najpełniejszymi informacjami na jej temat. Przyjęto, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej zadaje się pytania bezpośrednio powiązane z pracą na stanowisku będącym.

 • Zmiana nazwiska - wymiana dowodu osobistego

  Z nami sprawnie pokonasz formalności powiązanych ze zmiana nazwiska po ślubie a także wymiana dowodu osobistego. Zaoszczędzimy twój czas na szukaniu aktualności. Otrzymasz niezbędne wzory dokumentów, które zostaną wypełnione automatycznie a także przejrzyste instrukcje co, gdzie załatwić. Zmień nazwisko oraz podejmij decyzję w jaki sposób użyć zaoszczędzony czas. Pamiętaj, że pomagamy przy załatwieniu formalności po ślubie.

 • Profesjonalne doradztwo personalne

  HR Management specjalizuje się w znajdowaniu pożądanych pracowników. Misją HR Management jest efektywne kierowanie zasobami ludzkimi. Efektywność podejmowanych działań poszerza krąg usatysfakcjonowanych klientów. System ocen okresowych wspiera pracodawców w motywowaniu swojego personelu. W procesie rekrutacji stosowana jest niezawodna i obiektywna metoda Assessment Center. Bez wątpienia będą Państwo zadowoleni z naszej bogatej propozycji.

 • Jak zmienić pracę

  Jest to serwis internetowy zawierający wytyczne dla wszystkich myślących nad zmianą swojego stanowiska zatrudnienia. Według wyników badań aż 23% Polaków nie jest zadowolonych z obejmowanego w tym momencie stanowiska. Przede wszystkim należy dowiedzieć się jak zmienić pracę w taki sposób, aby nowa posada nie okazała się jeszcze gorsza. Podjęcie takiej decyzji na pewno jednak nie należy do prostych. Zmiana zawodu powinna zostać przeprowadzona w oparciu o pewne zasady, które zostały opisane na stronie. Dzięki nim pisanie CV stanie się bezproblemowe, a jak powszechnie wiadomo należycie napisany życiorys zawodowy stanowi połowę drogi do sukcesu.

 • Kreator cv online

  Nowy i prosty kreator cv online pomoże ci stworzyć naprawdę wyjątkowy wzór cv. Pisanie własnego cv i listu motywacyjnego nie musi być już tak wielkim wyzwaniem i dzięki naszemu wspaniałemu kreatorowi cały proces pisania cv zostanie zredukowany do minimum. Musimy wybrać właściwy szablon cv w wielu dostępnych bezpłatnych szablonów cv i już możemy sami przystąpić do generowania swojego wymarzonego Curriculum Vitae w formacie pdf. Nasze szablony cv są wyjątkowe i nigdzie indziej poza naszym serwisem takich nie dostaniesz. Jeżeli nie wiesz jak stworzyć cv i list motywacyjny to koniecznie odwiedź nasz nowoczesny portal, a gwarantujemy że nie będziesz tego nigdy żałował.

 • Pisanie CV

  Pisanie CV na zamówienie. Nasz portal zajmuje się profesjonalnym pisaniem listów motywacyjnych, CV w języku angielskim oraz w języku polskim. Jeśli potrzebujesz bardzo dobrze zredagowane Curriculum Vitae. Zaglądnij na nasza stronę i przeglądnij naszą ofertę. Pamiętaj dzięki bardzo dobremu Curriculum Vitae osiągniesz zaproszenie na interview a następnie pracę o której marzysz. Po szczegóły zapraszamy na nasza stronę www.

 • Jak napisać CV

  Strona z poradami rekrutacyjnymi oraz informacjami z rynku pracy. Przedstawiamy i wyjaśniamy zagadnienia z zakresu szukania pracy oraz tworzenia dokumentów aplikacyjnych. Dajemy wskazówki jak napisać dobre Curriculum Vitae oraz jak przygotować list motywacyjny. Podpowiadamy co zrobić w razie utraty pracy. Doradzamy jak przygotować się do interview oraz jak zachować się w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy na naszą stronę www.pisaniecv.net